Адвокат з медичного права

Юридичні послуги - Дєдов Євгеній В’ячеславович
Дєдов Євгеній В’ячеславович
Понад 10 років стажу
Корпоративне право, судова практика

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
Голова комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур  та державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу бізнес-проектів, судових спорах, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До, створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки – працював у акціонерній енергетичній компанії “Київенерго”, Державному агентстві України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві промислової політики, Міністерстві екології та природних ресурсів.

Тривалий час був викладачем кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Національного університету державної податкової служби України (за сумісництвом) та автором наукових статей.

Юридичні послуги - Дмитрук Юрій Павлович
Дмитрук Юрій Павлович
20 років стажу
Адміністративне право

Адвокат, партнер із стратегічних питань.

Досвід:
Понад 20-ти річний досвід роботи у питання в сфері взаємодії з органами державної влади, судовий захист резонансних спорів з державним елементом та державному секторі.

Кар’єра і професійний досвід:
За свою трудову кар’єру довгий час працював в правоохоронних органах, пройшов шлях
від інспектором міліції, секретарем комітету комсомолу на правах райкому УВС м.Києва, до начальника Московського РВВС УВС м.Києва та першого заступника начальника Управління паспортної роботи УВС м.Києва.

З 1996 року по 2006 був засновником успішного юридичного бізнесу. У 2006 році обраний депутатом Київської міської ради та переобраний депутатом до 2014 року. Займав активну позицію, зокрема був співголовою фракції ”Столичні реформи”, заст. голови постійної комiсiї Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики.

Юридичні послуги - Ішутко Сергій Юрійович
Ішутко Сергій Юрійович
понад 15 років стажу
Цивільне право, кримінальне право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи в сфері кримінального та цивільного права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу з кримінального та цивільного права: захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду, забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в   справах про адміністративні правопорушення. Складання договорів, захист прав споживачів – вирішення питань стосовно аліментів та порядку їх стягнення.

Тривалий час працював у департаменті Головного контрольно-ревізійного управління України, Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство екології та природних ресурсів України.

Юридичні послуги - Семененко Євген Миколайович
Семененко Євген Миколайович
понад 15 років стажу
Господарське право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур
правовий захист господарюючих суб’єктів в процесі ведення бізнесу в Україні
(абонентське юридичне обслуговування);.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу господарської діяльності
підприємств, 
розробці та впровадження положень, що регламентують
процеси всередині підприємств (процедуру узгодження і підписання договорів,
процедуру документообігу, процедуру
розгляду претензій контрагентів,
порядок стягнення
дебіторської заборгованості тощо);

З 2007 по 2009 роки приймав участь у складі групи ревізорів при проведенні
ревізії і перевірки за дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України
та за зверненнями
координаційного комітету по боротьбі з корупцією та
організованою злочинністю при Президентові України.

Юридичні послуги - Сидоренко Віталій Вікторович
Сидоренко Віталій Вікторович
Понад 10 років стажу
Кримінальне право

Адвокат, партнер.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи у кримінальних справах та у адміністративних справах про адміністративні правопорушення.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується на захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду; забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в справах про адміністративні правопорушення.

Має багаторічний успішний досвід ведення кримінальних справ, за розглядом яких суди в тому числі виносили виправдовувальні вироки, а в деяких випадках Клієнти отримали більш м’яке покарання.

Юридичні послуги - Поліщук Василій Василійович
Поліщук Василій Василійович
Понад 30 років стажу
Кримінальне, цивільне право

Адвокат, Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 30-ти річний досвід роботи державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері кримінального та цивільного права, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До отримання адвокатського посвідченння, тривалий час працював у Міністрерстві внутрішніх справ України. З 1992 року має посвідчення адвоката. До створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки. 

Юридичні послуги - Топчій Петро Іванович
Топчій Петро Іванович
25 років стажу
Цивільне право, адміністративне право

Адвокат, практикуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 25-ти років роботи у галузях цивільного, господарського, адміністративного та кримінального права з представництва та захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб.

Кар’єра і професійний досвід:
Тривалий час працював в органах МВС (м. Київ), зокрема слідчим з особливо важливих справ.

Спеціалізується в наданні правничої допомоги в провідних галузях права (адміністративне, цивільне, кримінальне, господарське), а саме: консультуванні, складанні процесуальних документів, звернення з адвокатськими запитами, представництво та захист прав і законних інтересів в суді, самостійне ведення справ.

Адвокат з медичного права

Конституцією України передбачено, що кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя, а обов’язок держави – захищати життя людини.

Щодня кількість незадоволених клієнтів від отриманих медичних послуг зростає. Медична допомога чи то загальна медицина, чи профільна (лікар – косметолог, хірург чи анестезіолог) покращується в якості, однак нажаль не усі лікарі добросовісно відносяться до своєї роботи, що призводить до непоправних наслідків.

Помилки, які не можна виправити – ось справжні помилки. Цю істину можна застосувати і до лікарської помилки, дій або бездіяльності лікаря, що спричинили сумні та непоправні наслідки для здоров’я, а іноді і життя пацієнта.

Це з однієї сторони. А з іншої сторони є недобросовісні пацієнти, які приходять до лікувального закладу, з метою стягнути кошти з будь-яких надуманих підстав (на щастя таких пацієнтів поки що небагато, але з кожним роком їх кількість збільшується). І тепер вже іноді потрібно захищати лікаря від пацієнта.

Зважаючи на збільшення кількості позовних заяв громадян щодо неналежне надання медичної допомоги, проблемам юридичної відповідальності медиків за професійні правопорушення потребує наявність особливих знань та участі адвоката при притягнені лікарів до відповідальності.

Адвокат з медичного права від Адвокатського об’єднання «Yurisvest» це:

 • юридичні консультації з медичного права;
 • юридичний аналіз та розробка договорів на надання медичних послуг, міжнародних контактів і інших договорів;
 • юридичний супровід і представництво інтересів медичних установ і фармацевтичних компаній;
 • юридичні послуги в сфері репродуктивних технологій;
 • юридичний супровід з питань сурогатного материнства;
 • стягнення заподіяної шкоди через лікарську помилку, відшкодування вартості лікування;
 • спори зі страховими компаніями з питань страхового відшкодування;
 • захист інтересів пацієнтів в судах і органах державної влади;
 • досудове врегулювання конфліктів і інше.

Варто зазначити, що випадки притягнення медичних працівників до кримінальної відповідальності, а тим більше винесення щодо них обвинувального вироку в Україні є порівняно нечастими, приблизно 10 обвинувальних вироків на рік по всій Україні.

Лікаря можна притягнути до відповідальності, але для того, щоб застосовувати хоч одну з статей КК на ділі – мають бути чотири складові:

 1. Шкода– чи то фізична, чи то моральна, чи то естетична.
 2. Неправомірність поведінки медика(бездіяльність також відноситься до цього пункту).
 3. Причинно-наслідковий зв’язокміж діями медика та заподіяної шкодою.
 4. Вина(з необережності чи умислу).

Потрібно зазначити, що судовий розгляд даних справ – досить таки складний процес, який потребує багато часу. Крім цього, слід зазначити, що позови пацієнтів до «медиків» не обкладаються держмитом (звільнення від судового збору згідно законодавства).

Звернення до суду з «медичного» питання має деяку специфіку. Найголовніша особливість – це призначення судово-медичної експертизи. Її проводять спеціалісти Бюро судово-медичної експертизи, при цьому експерти дають розписку, що вони попереджені про кримінальну відповідальність за подання неправдивих свідчень. Перед експертами ставляться ті питання, які необхідні для прийняття судового рішення. При цьому питання можуть формулювати як суд, так і сторони, які беруть участь у процесі.

Тому чітко складені питання до експерат полегшують роботу та допомагають більш повно характеризувати якість надання медичної допомоги.

Перш, ніж йти до суду, потрібно бути впевненим у тому, що Ваші позовні вимоги обґрунтовані, а також дана справа має об’єктивні шанси на успіх, саме для цього слід звертатися за консультацією до компетентного адвоката в галузі медичного права.

Існує таке поняття, як досудова експертиза. Саме за допомогою такої незалежної оцінки Вашої історії хвороби можна зорієнтуватися у напрямках Ваших подальших дій та визначити, який із шляхів захисту Ваших прав є найбільш ефективним.

До відповідальності можна притягнути не лише конкретного лікаря, але й лікувальний заклад, лікарі якого порушують Ваші права як пацієнта, наприклад позбавити його ліцензії на лікувальну практику або зобов’язати через суд відшкодувати збитки заподіяні пацієнту.

Отож, Адвокатське об’єднання «Yurisvest» гарантує захист прав та свобод у сфері медичного права, як і в будь-якій сфері суспільного життя.