Адвокат з корпоративних спорів

Юридичні послуги - Дєдов Євгеній В’ячеславович
Дєдов Євгеній В’ячеславович
Понад 10 років стажу
Корпоративне право, судова практика

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
Голова комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур  та державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу бізнес-проектів, судових спорах, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До, створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки – працював у акціонерній енергетичній компанії “Київенерго”, Державному агентстві України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві промислової політики, Міністерстві екології та природних ресурсів.

Тривалий час був викладачем кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Національного університету державної податкової служби України (за сумісництвом) та автором наукових статей.

Юридичні послуги - Дмитрук Юрій Павлович
Дмитрук Юрій Павлович
20 років стажу
Адміністративне право

Адвокат, партнер із стратегічних питань.

Досвід:
Понад 20-ти річний досвід роботи у питання в сфері взаємодії з органами державної влади, судовий захист резонансних спорів з державним елементом та державному секторі.

Кар’єра і професійний досвід:
За свою трудову кар’єру довгий час працював в правоохоронних органах, пройшов шлях
від інспектором міліції, секретарем комітету комсомолу на правах райкому УВС м.Києва, до начальника Московського РВВС УВС м.Києва та першого заступника начальника Управління паспортної роботи УВС м.Києва.

З 1996 року по 2006 був засновником успішного юридичного бізнесу. У 2006 році обраний депутатом Київської міської ради та переобраний депутатом до 2014 року. Займав активну позицію, зокрема був співголовою фракції ”Столичні реформи”, заст. голови постійної комiсiї Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики.

Юридичні послуги - Ішутко Сергій Юрійович
Ішутко Сергій Юрійович
понад 15 років стажу
Цивільне право, кримінальне право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи в сфері кримінального та цивільного права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу з кримінального та цивільного права: захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду, забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в   справах про адміністративні правопорушення. Складання договорів, захист прав споживачів – вирішення питань стосовно аліментів та порядку їх стягнення.

Тривалий час працював у департаменті Головного контрольно-ревізійного управління України, Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство екології та природних ресурсів України.

Юридичні послуги - Семененко Євген Миколайович
Семененко Євген Миколайович
понад 15 років стажу
Господарське право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур
правовий захист господарюючих суб’єктів в процесі ведення бізнесу в Україні
(абонентське юридичне обслуговування);.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу господарської діяльності
підприємств, 
розробці та впровадження положень, що регламентують
процеси всередині підприємств (процедуру узгодження і підписання договорів,
процедуру документообігу, процедуру
розгляду претензій контрагентів,
порядок стягнення
дебіторської заборгованості тощо);

З 2007 по 2009 роки приймав участь у складі групи ревізорів при проведенні
ревізії і перевірки за дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України
та за зверненнями
координаційного комітету по боротьбі з корупцією та
організованою злочинністю при Президентові України.

Юридичні послуги - Сидоренко Віталій Вікторович
Сидоренко Віталій Вікторович
Понад 10 років стажу
Кримінальне право

Адвокат, партнер.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи у кримінальних справах та у адміністративних справах про адміністративні правопорушення.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується на захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду; забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в справах про адміністративні правопорушення.

Має багаторічний успішний досвід ведення кримінальних справ, за розглядом яких суди в тому числі виносили виправдовувальні вироки, а в деяких випадках Клієнти отримали більш м’яке покарання.

Юридичні послуги - Поліщук Василій Василійович
Поліщук Василій Василійович
Понад 30 років стажу
Кримінальне, цивільне право

Адвокат, Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 30-ти річний досвід роботи державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері кримінального та цивільного права, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До отримання адвокатського посвідченння, тривалий час працював у Міністрерстві внутрішніх справ України. З 1992 року має посвідчення адвоката. До створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки. 

Юридичні послуги - Топчій Петро Іванович
Топчій Петро Іванович
25 років стажу
Цивільне право, адміністративне право

Адвокат, практикуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 25-ти років роботи у галузях цивільного, господарського, адміністративного та кримінального права з представництва та захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб.

Кар’єра і професійний досвід:
Тривалий час працював в органах МВС (м. Київ), зокрема слідчим з особливо важливих справ.

Спеціалізується в наданні правничої допомоги в провідних галузях права (адміністративне, цивільне, кримінальне, господарське), а саме: консультуванні, складанні процесуальних документів, звернення з адвокатськими запитами, представництво та захист прав і законних інтересів в суді, самостійне ведення справ.

Кожен суб’єкт господарської діяльності має як зовнішню політику (відносини з клієнтами, партнерами, державою), так і внутрішню політику (щодо організації діяльності компанії). У всіх випадках такі відносини підпорядковані законодавству України, зокрема корпоративного права та усталеним традиціям ведення господарської діяльності.

Адвокат по корпоративним спорам в м. Києві є невід’ємною частиною підприємства, юридичний супровід необхідний на кожному етапі здійснення діяльності. На початкових етапах ведення господарської діяльності, адвокат допоможе провести процедури для створення успішного бізнесу, а також здійснювати супровід для його тривалого й успішного існування.

Важливо розуміти, що ведення господарської діяльності передбачає виникнення непередбачених ситуацій , наявність ризиків, суперечок з клієнтами або партнерами. Адвокат по корпоративним спорам здатний в найкоротші терміни вирішити конфлікт, знизити фінансові ризики, що виникли в зв’язку з непередбаченою ситуацією, захистити ділову репутацію компанії.

Репутація в свою чергу відіграє вагому роль, оскільки показує клієнтам і контрагентам високий рівень роботи.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» при вирішенні корпоративних спорів, можуть надатиздійснити:

 • кваліфіковані послуги, щодо правового супроводу діяльності компанії;
 • моніторинг змін законодавства, їх аналіз;
 • консультування з питань законодавства, надання порад;
 • правову допомогу при створенні бізнесу, його реорганізації, передачі корпоративних прав;
 • правовий супровід всіх угод;
 • складення процесуальних документів, договорів, протоколів, кадрової документації; супровід при переговорах;
 • вивчення і оцінку існуючих ризиків бізнесу;
 • допомога з вирішенням спорів в досудовому порядку;
 • представництво інтересів в судах будь-яких інстанцій;
 • супровід виконавчого провадження;
 • податкове супроводження;
 • юридична допомога при ліквідації підприємства, визнання його банкрутом.

Адвокат по корпоративним спорам це одна з найскладніших спеціалізацій, бо необхідно займатися правовим супроводом різноманітних видів діяльності підприємства в різних напрямках. Корпоративний юрист займається не тільки корпоративним правом і низкою проблем з діяльністю підприємства, а також трудовим правом, зокрема трудовими договорами, наказами, посадовими інструкціями, трудовими книжками. Адвокат також контролює великий спектр питань щодо укладення договорів.

Адвокат зможе в найкоротші терміни, з урахуванням вимог закону вирішити необхідні питання з партнерами, клієнтами та органами державної влади.. Більшість підприємств мають в штаті власного юриста, який займається корпоративними питаннями, однак для дрібних підприємств найбільш привабливим варіантом є юридичне обслуговування в вигляді аутсорсингу. Така співпраця дозволить компанії знизити витрати на юридичні послуги, корпоративні проблеми буде вирішувати команда професійних фахівців.

Вести господарську діяльність необхідно відповідально та серйозно, уважно контролюючи кожен етап. Тільки кваліфікований корпоративний адвокат дасть Вам гарантію ефективної діяльності компанії, без ризиків і в рамках закону.