Cпадкове право

Юридичні послуги - Дєдов Євгеній В’ячеславович
Дєдов Євгеній В’ячеславович
Понад 10 років стажу
Корпоративне право, судова практика

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
Голова комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур  та державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу бізнес-проектів, судових спорах, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До, створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки – працював у акціонерній енергетичній компанії “Київенерго”, Державному агентстві України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві промислової політики, Міністерстві екології та природних ресурсів.

Тривалий час був викладачем кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Національного університету державної податкової служби України (за сумісництвом) та автором наукових статей.

Юридичні послуги - Дмитрук Юрій Павлович
Дмитрук Юрій Павлович
20 років стажу
Адміністративне право

Адвокат, партнер із стратегічних питань.

Досвід:
Понад 20-ти річний досвід роботи у питання в сфері взаємодії з органами державної влади, судовий захист резонансних спорів з державним елементом та державному секторі.

Кар’єра і професійний досвід:
За свою трудову кар’єру довгий час працював в правоохоронних органах, пройшов шлях
від інспектором міліції, секретарем комітету комсомолу на правах райкому УВС м.Києва, до начальника Московського РВВС УВС м.Києва та першого заступника начальника Управління паспортної роботи УВС м.Києва.

З 1996 року по 2006 був засновником успішного юридичного бізнесу. У 2006 році обраний депутатом Київської міської ради та переобраний депутатом до 2014 року. Займав активну позицію, зокрема був співголовою фракції ”Столичні реформи”, заст. голови постійної комiсiї Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики.

Юридичні послуги - Ішутко Сергій Юрійович
Ішутко Сергій Юрійович
понад 15 років стажу
Цивільне право, кримінальне право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи в сфері кримінального та цивільного права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу з кримінального та цивільного права: захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду, забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в   справах про адміністративні правопорушення. Складання договорів, захист прав споживачів – вирішення питань стосовно аліментів та порядку їх стягнення.

Тривалий час працював у департаменті Головного контрольно-ревізійного управління України, Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство екології та природних ресурсів України.

Юридичні послуги - Семененко Євген Миколайович
Семененко Євген Миколайович
понад 15 років стажу
Господарське право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур
правовий захист господарюючих суб’єктів в процесі ведення бізнесу в Україні
(абонентське юридичне обслуговування);.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу господарської діяльності
підприємств, 
розробці та впровадження положень, що регламентують
процеси всередині підприємств (процедуру узгодження і підписання договорів,
процедуру документообігу, процедуру
розгляду претензій контрагентів,
порядок стягнення
дебіторської заборгованості тощо);

З 2007 по 2009 роки приймав участь у складі групи ревізорів при проведенні
ревізії і перевірки за дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України
та за зверненнями
координаційного комітету по боротьбі з корупцією та
організованою злочинністю при Президентові України.

Юридичні послуги - Сидоренко Віталій Вікторович
Сидоренко Віталій Вікторович
Понад 10 років стажу
Кримінальне право

Адвокат, партнер.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи у кримінальних справах та у адміністративних справах про адміністративні правопорушення.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується на захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду; забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в справах про адміністративні правопорушення.

Має багаторічний успішний досвід ведення кримінальних справ, за розглядом яких суди в тому числі виносили виправдовувальні вироки, а в деяких випадках Клієнти отримали більш м’яке покарання.

Юридичні послуги - Поліщук Василій Василійович
Поліщук Василій Василійович
Понад 30 років стажу
Кримінальне, цивільне право

Адвокат, Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 30-ти річний досвід роботи державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері кримінального та цивільного права, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До отримання адвокатського посвідченння, тривалий час працював у Міністрерстві внутрішніх справ України. З 1992 року має посвідчення адвоката. До створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки. 

Юридичні послуги - Топчій Петро Іванович
Топчій Петро Іванович
25 років стажу
Цивільне право, адміністративне право

Адвокат, практикуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 25-ти років роботи у галузях цивільного, господарського, адміністративного та кримінального права з представництва та захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб.

Кар’єра і професійний досвід:
Тривалий час працював в органах МВС (м. Київ), зокрема слідчим з особливо важливих справ.

Спеціалізується в наданні правничої допомоги в провідних галузях права (адміністративне, цивільне, кримінальне, господарське), а саме: консультуванні, складанні процесуальних документів, звернення з адвокатськими запитами, представництво та захист прав і законних інтересів в суді, самостійне ведення справ.

Втрата близької Вам людини, і без того важке для кожного подія, завжди ускладнюється і обтяжується «паперовою тяганиною» при вступі у спадок і стабільності успадкування майна померлого.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» готові взяти на себе всі клопоти, пов’язані з Вашим вступом у спадок. Ми допоможемо Вам:

  • розібратися у всіх тонкощах спадкового права;
  • вступити в спадщину за законом або за заповітом;
  • через суд відновити пропущені терміни на вступ в спадок;
  • в судовому порядку встановити юридичний факт прийняття спадщини;
  • відновити документи, що підтверджують родинні зв’язки з померлим.

А також:

  • оскаржимо будь-які дії нотаріуса в суді;
  • Захистимо Ваше право на спадкування від «нових родичів»;
  • забезпечимо повний супровід спадкової справи як у нотаріуса, так і в суді;
  • допоможемо успадкувати бізнес.

Адвокат по спадкових спорах – правильне рішення

Якщо Вам довелося зіткнутися з отриманням спадщини, не поспішайте будувати плани про те, як ви будете розпоряджатися новим майном. Виходячи з практики, Вас чекає безліч юридичних проблем, навіть якщо ви єдиний спадкоємець. Якщо спадкоємців більше одного, то спадкових суперечок не уникнути.

У такому випадку Вам не обійтися без професійної юридичної допомоги, яку Ви можете отримати від Адвокатів Адвокатського об’єднання «Yurisvest». Ми вирішуємо спадкові спори в місті Києві та Київській області, проконсультуємо своїх клієнтів про те, як не успадкувати борги, вступити в спадщину за законом і за заповітом, ведемо судові справи про спадщину і вирішуємо багато інших питань в даній сфері.

Фахівці нашої компанії мають достатній досвід у вирішенні спадкових спорів і високою юридичною кваліфікацією, що гарантує позитивний результат.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте наступний комплекс послуг:

Спадщина під ключ.
Якщо у Вас немає часу на паперову тяганину, наші адвокати вирішать всі проблеми за Вас. Все що від вас потрібно, це оформити договір і доручення, та надати нам всі необхідні документи. На цьому ваші турботи закінчені. Ми займаємося складанням та оформленням всіх необхідних документів, вистоїмо черзі і навіть заплатимо державне мито.

Бізнес у спадок.
Якщо вам дістався бізнес у спадок, то передача його у спадок є складною і тривалою процедурою. Як правило, спадкоємці не підготовлені до проблем, які їх очікують, а саме: вступ у володіння бізнесом і управління ним, акціонерні конфлікти і багато іншого. Це може привести до банкрутства або переходу бізнесу до інших осіб. Ми зможемо допомогти вам оформити документи на передачу бізнесу у спадок, щоб ви стали законним його володарем, а так само докладемо всіх зусиль, щоб бізнес приносив дохід.

Послуги з оформлення і відновленню документів, необхідних для підтвердження права спадкування.
Бувають такі ситуації, коли фактично, особа має право на спадщину, але юридично не може це підтвердити, через відсутність правовстановлюючих документів на спадщину. Документи можуть бути загублені або перебувати в інших руках, і щоб їх відновити, потрібно робити запити до відповідних органів. Якщо відновити документ не вдається, залишається єдиний вихід – скласти позов на визнання права власності на майно, яке належить вам у спадок.

Пропущені строки прийняття спадщини.
Для того щоб подати документи на спадщину потрібно дотримуватися термінів встановлені законом. Якщо терміни пропустити, то в оформленні спадщини можуть відмовити. У деяких випадках відновлення термінів є складним завданням, яку під силу тільки кваліфікованим адвокатам.

Реєстрація права на власність нерухомого майна, отриманого в спадщину.
Якщо Ви отримай в спадок будинок, квартиру або іншу нерухомість, то Вам обов’язково необхідно зареєструвати право власності на свою спадщину. Це стосується і деяких видів транспорту та інших видів майна.

Допомога в оформленні заповіту.
Заповіт є одним з основних документів, що фігурують в спадкових спорах. Відповідно, складання заповіту це відповідальний захід, який вимагає участі досвідчених юристів. Грамотно складений заповіт запобіжить надалі спадкові спори та інші можливі конфлікти.

Судові спори щодо спадщини.
Розгляд в суді пов’язані зі спадщиною явище поширене. Визначення часток у спадщині, визнання заповіту недійсним, встановлення порядку користуванням майна, одержаного у спадщину, і інші питання Ви можете вирішити в суді за допомогою наших юристів.

Розділ спадщини
Одним із способів, за допомогою якого можна врегулювати конфлікт між спадкоємцями – укласти угоду про розподіл майна. Зробити це не просто, але часом це єдине розумне рішення. При складанні такої угоди необхідно врахувати багато нюансів, що б жодна сторона договору не була ущемлена в своїх правах.

Консультації
Найпростіший спосіб вирішити спадковий спір це консультація. Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» дадуть детальні відповіді, на Ваші запитання.