Адвокат по сімейним справам

Юридичні послуги - Дєдов Євгеній В’ячеславович
Дєдов Євгеній В’ячеславович
Понад 10 років стажу
Корпоративне право, судова практика

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
Голова комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур  та державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу бізнес-проектів, судових спорах, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До, створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки – працював у акціонерній енергетичній компанії “Київенерго”, Державному агентстві України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві промислової політики, Міністерстві екології та природних ресурсів.

Тривалий час був викладачем кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Національного університету державної податкової служби України (за сумісництвом) та автором наукових статей.

Юридичні послуги - Дмитрук Юрій Павлович
Дмитрук Юрій Павлович
20 років стажу
Адміністративне право

Адвокат, партнер із стратегічних питань.

Досвід:
Понад 20-ти річний досвід роботи у питання в сфері взаємодії з органами державної влади, судовий захист резонансних спорів з державним елементом та державному секторі.

Кар’єра і професійний досвід:
За свою трудову кар’єру довгий час працював в правоохоронних органах, пройшов шлях
від інспектором міліції, секретарем комітету комсомолу на правах райкому УВС м.Києва, до начальника Московського РВВС УВС м.Києва та першого заступника начальника Управління паспортної роботи УВС м.Києва.

З 1996 року по 2006 був засновником успішного юридичного бізнесу. У 2006 році обраний депутатом Київської міської ради та переобраний депутатом до 2014 року. Займав активну позицію, зокрема був співголовою фракції ”Столичні реформи”, заст. голови постійної комiсiї Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики.

Юридичні послуги - Ішутко Сергій Юрійович
Ішутко Сергій Юрійович
понад 15 років стажу
Цивільне право, кримінальне право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи в сфері кримінального та цивільного права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу з кримінального та цивільного права: захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду, забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в   справах про адміністративні правопорушення. Складання договорів, захист прав споживачів – вирішення питань стосовно аліментів та порядку їх стягнення.

Тривалий час працював у департаменті Головного контрольно-ревізійного управління України, Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство екології та природних ресурсів України.

Юридичні послуги - Семененко Євген Миколайович
Семененко Євген Миколайович
понад 15 років стажу
Господарське право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур
правовий захист господарюючих суб’єктів в процесі ведення бізнесу в Україні
(абонентське юридичне обслуговування);.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу господарської діяльності
підприємств, 
розробці та впровадження положень, що регламентують
процеси всередині підприємств (процедуру узгодження і підписання договорів,
процедуру документообігу, процедуру
розгляду претензій контрагентів,
порядок стягнення
дебіторської заборгованості тощо);

З 2007 по 2009 роки приймав участь у складі групи ревізорів при проведенні
ревізії і перевірки за дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України
та за зверненнями
координаційного комітету по боротьбі з корупцією та
організованою злочинністю при Президентові України.

Юридичні послуги - Сидоренко Віталій Вікторович
Сидоренко Віталій Вікторович
Понад 10 років стажу
Кримінальне право

Адвокат, партнер.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи у кримінальних справах та у адміністративних справах про адміністративні правопорушення.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується на захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду; забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в справах про адміністративні правопорушення.

Має багаторічний успішний досвід ведення кримінальних справ, за розглядом яких суди в тому числі виносили виправдовувальні вироки, а в деяких випадках Клієнти отримали більш м’яке покарання.

Юридичні послуги - Поліщук Василій Василійович
Поліщук Василій Василійович
Понад 30 років стажу
Кримінальне, цивільне право

Адвокат, Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 30-ти річний досвід роботи державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері кримінального та цивільного права, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До отримання адвокатського посвідченння, тривалий час працював у Міністрерстві внутрішніх справ України. З 1992 року має посвідчення адвоката. До створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки. 

Юридичні послуги - Топчій Петро Іванович
Топчій Петро Іванович
25 років стажу
Цивільне право, адміністративне право

Адвокат, практикуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 25-ти років роботи у галузях цивільного, господарського, адміністративного та кримінального права з представництва та захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб.

Кар’єра і професійний досвід:
Тривалий час працював в органах МВС (м. Київ), зокрема слідчим з особливо важливих справ.

Спеціалізується в наданні правничої допомоги в провідних галузях права (адміністративне, цивільне, кримінальне, господарське), а саме: консультуванні, складанні процесуальних документів, звернення з адвокатськими запитами, представництво та захист прав і законних інтересів в суді, самостійне ведення справ.

Адвокат по сімейним справам – це висококваліфікований юрист, який вирішити суперечки подружжя згідно чинного законодавства, бо сімейні спори – це конфлікти, які виникають між подружжям в рамках сімейного законодавства і регулюється Сімейним та Цивільним кодексом України.

Сімейні спори самі по собі важко морально переносити. Дуже складно, коли закохані раніше люди ділять нажите спільно майно, намагаються вирішити з ким залишаться діти, порядок і розмір аліментів. Під час таких подій подружжя не може в стані емоційних переживань прийняти правильне рішення. Найбільше в такій ситуації страждають саме діти.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» завжди мають індивідуальний підхід  в кожному окремому випадку, бо це запорука успіху, оскільки для представництва інтересів клієнта в сімейних спорах необхідно враховувати взаємостосунки, бажання, потреби та можливості всіх учасників процесу.

Наша мета – надати кваліфіковану юридичну допомогу й убезпечити Вас і Ваших дітей від різноманітних ситуацій, котрі можуть значно ускладнити й без того виснажливі сімейні конфлікти.

Що ми можемо зробити для цього?

 • здійснити врегулювання конфлікту на досудовому етапі та юридичне оформлення результатів з метою уникнення тривалих судових розглядів;
 • підготувати позовну заяву та всі супроводжуючі документи для звернення в суд, якщо ситуація склалась таким чином, що іншим чином врегулювати спір не вдасться;
 • залучити до участі в судовому процесі державні органи та ОМС, адже є ситуації, в яких по закону потребується обов’язкове залучення до судового розгляду, наприклад, органів опіки та піклування;
 • здійснити юридичний супровід при укладенні шлюбного договору, захисту майна від розподілу;
 • здійснити пошук майна, оскарження угод/дій, здійснених без згоди одного з подружжя.

 

Послуги, які можуть надати Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» при вирішенні сімейних спорів.

Сімейні спори вважаються одними із самих складних в психологічному сенсі, так як виникають між людьми, котрі пов’язані сімейними або родинними узами. Щоб емоційна складова не впливала на законність та правильність вирішення тих чи інших питань, краще за все звернутися за допомогою до адвоката по сімейних справах.

Існує дві великі категорії, на які ми умовно розподіляємо сімейні справи.

 1. Спори, пов’язані з майном та грошовими цінностями:
 • розподіл майна в зареєстрованому/цивільному шлюбі, при розлученні;
 • розрахунок та нарахування аліментів, стягнення заборгованості по аліментах;
 • виконання рішень по вселенню/виселенню членів сім’ї.
 1. Спори, пов’язані з немайновими правами:
 • під час розірвання шлюбу;
 • визначення місця проживання дитини;
 • позбавлення батьківських прав.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» не обмежуються вище вказаними діями, тому Ви можете сміливо телефонувати нам та задавати питання, що Вас цікавлять.

Ми впевнені, що співробітництво з нами принесе Вам спокій, розуміння ситуації та можливостей її максимально швидкого вирішення!