Цивільне право

Провідне Адвокатське об’єднання «YURISVEST» спеціалізується на наданні юридичних послуг в нестандартних та складних ситуаціях, поєднує в собі традиції та прогресивний підхід у наданні правової допомоги.

Отримати консультацію
Цивільне право

     Ваш колишній чоловік не визнає права власності на частину нажитого в період шлюбу спільного майна, або бригада будівельників, яка робила в Вашій квартирі ремонт не зробила, що було передбачене укладеним між Вами договором – це всього лише дрібний перелік цивільних спорів, які щодня виникають у громадян нашої країни, ефективність вирішення яких безпосередньо впливає на якість їхнього життя.

     Внаслідок, між учасниками відносин виникають конфліктні ситуації, які призводять до втрати часу, сил і енергії, але при цьому не забезпечують позитивного результату.

     Адвокатське об’єднання “YURISVESTмають потужну теоретичну підготовку, проінформовані про тонкощі цивільного законодавства, а також практичний досвід вирішення цивільних спорів, що в кінцевому результаті забезпечить отримання ефективного результату для клієнта.

     Якщо ви не впевнені в своїй перемозі, довірте вирішення професійним адвокатам у цивільних справах.

Обговоримо Ваше питання?
Зателефонуйте:
Напишіть:
Спеціалісти
Ішутко Сергій Юрійович
Адвокат, Адвокатського об’єднання “YURISVEST”
Цивільне право