Юрист по нерухомості в Києві

Юридичні послуги - Дєдов Євгеній В’ячеславович
Дєдов Євгеній В’ячеславович
Понад 10 років стажу
Корпоративне право, судова практика

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
Голова комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур  та державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу бізнес-проектів, судових спорах, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До, створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки – працював у акціонерній енергетичній компанії “Київенерго”, Державному агентстві України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві промислової політики, Міністерстві екології та природних ресурсів.

Тривалий час був викладачем кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Національного університету державної податкової служби України (за сумісництвом) та автором наукових статей.

Юридичні послуги - Дмитрук Юрій Павлович
Дмитрук Юрій Павлович
20 років стажу
Адміністративне право

Адвокат, партнер із стратегічних питань.

Досвід:
Понад 20-ти річний досвід роботи у питання в сфері взаємодії з органами державної влади, судовий захист резонансних спорів з державним елементом та державному секторі.

Кар’єра і професійний досвід:
За свою трудову кар’єру довгий час працював в правоохоронних органах, пройшов шлях
від інспектором міліції, секретарем комітету комсомолу на правах райкому УВС м.Києва, до начальника Московського РВВС УВС м.Києва та першого заступника начальника Управління паспортної роботи УВС м.Києва.

З 1996 року по 2006 був засновником успішного юридичного бізнесу. У 2006 році обраний депутатом Київської міської ради та переобраний депутатом до 2014 року. Займав активну позицію, зокрема був співголовою фракції ”Столичні реформи”, заст. голови постійної комiсiї Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики.

Юридичні послуги - Ішутко Сергій Юрійович
Ішутко Сергій Юрійович
понад 15 років стажу
Цивільне право, кримінальне право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи в сфері кримінального та цивільного права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу з кримінального та цивільного права: захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду, забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в   справах про адміністративні правопорушення. Складання договорів, захист прав споживачів – вирішення питань стосовно аліментів та порядку їх стягнення.

Тривалий час працював у департаменті Головного контрольно-ревізійного управління України, Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство екології та природних ресурсів України.

Юридичні послуги - Семененко Євген Миколайович
Семененко Євген Миколайович
понад 15 років стажу
Господарське право

Адвокат Адвокатського об’єднання “YURISVEST”,
заступник голови комітету ААУ з нерухомості та будівництва.

Досвід:
Понад 15-ти річний досвід роботи на ключових позиціях бізнес-структур
правовий захист господарюючих суб’єктів в процесі ведення бізнесу в Україні
(абонентське юридичне обслуговування);.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері юридичного супроводу господарської діяльності
підприємств, 
розробці та впровадження положень, що регламентують
процеси всередині підприємств (процедуру узгодження і підписання договорів,
процедуру документообігу, процедуру
розгляду претензій контрагентів,
порядок стягнення
дебіторської заборгованості тощо);

З 2007 по 2009 роки приймав участь у складі групи ревізорів при проведенні
ревізії і перевірки за дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України
та за зверненнями
координаційного комітету по боротьбі з корупцією та
організованою злочинністю при Президентові України.

Юридичні послуги - Сидоренко Віталій Вікторович
Сидоренко Віталій Вікторович
Понад 10 років стажу
Кримінальне право

Адвокат, партнер.

Досвід:
Понад 10-ти річний досвід роботи у кримінальних справах та у адміністративних справах про адміністративні правопорушення.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується на захисті підозрюваних, обвинувачених, представленні інтересів потерпілих та свідків у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування, судового розгляду; забезпечує захист громадян, які залучаються до адміністративної відповідальності, і представляю інтереси потерпілих в справах про адміністративні правопорушення.

Має багаторічний успішний досвід ведення кримінальних справ, за розглядом яких суди в тому числі виносили виправдовувальні вироки, а в деяких випадках Клієнти отримали більш м’яке покарання.

Юридичні послуги - Поліщук Василій Василійович
Поліщук Василій Василійович
Понад 30 років стажу
Кримінальне, цивільне право

Адвокат, Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 30-ти річний досвід роботи державному секторі в сфері права.

Кар’єра і професійний досвід:
Спеціалізується в сфері кримінального та цивільного права, бере активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства та взаємодії з державними органами.

До отримання адвокатського посвідченння, тривалий час працював у Міністрерстві внутрішніх справ України. З 1992 року має посвідчення адвоката. До створення юридичного проекту, здобував досвід на провідних посадах як приватного, так і державного секторах економіки. 

Юридичні послуги - Топчій Петро Іванович
Топчій Петро Іванович
25 років стажу
Цивільне право, адміністративне право

Адвокат, практикуючий партнер Адвокатського об’єднання “YURISVEST”

Досвід:
Понад 25-ти років роботи у галузях цивільного, господарського, адміністративного та кримінального права з представництва та захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб.

Кар’єра і професійний досвід:
Тривалий час працював в органах МВС (м. Київ), зокрема слідчим з особливо важливих справ.

Спеціалізується в наданні правничої допомоги в провідних галузях права (адміністративне, цивільне, кримінальне, господарське), а саме: консультуванні, складанні процесуальних документів, звернення з адвокатськими запитами, представництво та захист прав і законних інтересів в суді, самостійне ведення справ.

Адвокат по нерухомості та питань будівництва в Києві

Питання нерухомості є одними із найбільш важливих і складних у житті людини. Саме тому не дивно, що юридичні послуги з питань нерухомості є одними із найбільш потрібних. Адже нерідко виникають ситуації, коли дійсно потрібна допомога професійного адвоката та юриста по нерухомості. Саме тому важливо знайти професіоналів, які досконало володіють знаннями, розбираються у законодавстві та розуміють його специфіку.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» надають професійні послуги з питань нерухомості. Наш Адвокати по нерухомості – це компетентні фахівці, які мають за плечима вищу освіту, достатній практичний досвід роботи, розбираються у галузі від «а» до «я» та завжди готові надати допомогу та підтримку.

Головним пріоритетом вибору Адвокатів Адвокатського об’єднання «Yurisvest», що керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Yurisvest» є головою комітету нерухомості та будівництва в Україні в Асоціації адвокатів України, а також старший партнер та партер Адвокатського об’єднання «Yurisvest» є заступниками голови комітету нерухомості та будівництва в України. Тобто наші адвокати мають вагомий вплив та великий практичний досвід в сфері нерухомості, до дозволяє допомогти клієнтам отримати бажаний результат.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» допоможуть розв’язати питання, пов’язанні з оформленням (купівля-продаж, дарування, обмін) нерухомого майна, земельних ділянок, переведення в нежитлове, спорами стосовно спадщини тощо.

Які б не були операції з нерухомістю вони вимагають відповідального підходу, правильного оформлення документації. Адже якщо проігнорувати юридичну перевірку документів, то не виключено, що операція буде піддана судовому спору. Саме тому наші фахівці готові надати комплексний юридичний супровід угод з нерухомістю на вторинному ринку та на етапі інвестицій або ж будівництва. Таким чином Ви зможете звести ризики до мінімуму та не натрапите на шахраїв.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» можуть надати багато різноманітних послуг, які стосуються питань нерухомості. До них можна віднести:

  • комплексні письмові чи усні консультації;
  • правовий аудит документів;
  • допомога у веденні переговорів з учасниками угоди;
  • переведення переміщення з житлового фонду у нежитловий і навпаки;
  • Державна реєстрація нерухомості;
  • підготовка необхідного пакета документів для звернення до суду;
  • представлення та захист інтересів у ході судового процесу;
  • оскарження судових рішень у різних інстанціях (наглядовій, касаційній, апеляційній);
  • тощо.

Також ми можемо допомогти у питаннях визнання права (порядку) користування квартирою, знесення самобуду, якщо було виконано перепланування, його необхідно узаконити, виділу частки квартири (будинку, землі) на місцевості, приватизації, іпотечного кредитування, визнання прав на нерухомість тощо.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Yurisvest» дадуть кваліфіковану правову допомогу з усіх можливих питань, пов’язаних з нерухомим майном та дотичними до нього сферами. Спираючись на допомогу Адвокатів Ви убезпечите себе та своє майно. А якщо Ви потрапили у неприємну ситуацію, яка вимагає судового розгляду, то наші фахівці допоможуть Вам відстояти інтереси у судовому порядку.