Очікуєте страву довше аніж заявлено закладом? Не нервуйте!

Цивільне право
Поліщук Василій
16.03.2021
Юридичні послуги - Очікуєте страву довше аніж заявлено закладом? Не нервуйте!

     Кожна особа, бажає до себе гарного відношення, особливо коли це стоюється закладів харчування, та/або сфер обслуговування.

Останнім часом, потрапити до закладу харчування тяжко, у зв’язку с карантинними обмеженнями. Однак, відповідно епідеміологічної ситуації в країні, коли відсутні суворі обмежання,  особи мають змогу відвідати улюблені заклади.

     Ви прийшли  до закладу, офіціант зауважив час готування Вашої страви, а замість обіцяних 20 хвилин, пройшло вже бульше години.
Кожен вже був би обурений, однак – які дії споживача?

     У такому випадку, відповідно Закону України «Про захист прав споживачів», а саме згідно статті 10 передбачено, що

«Споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов’язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим».

     Отже, якщо заклад харчування порушив терміни надання послуг, Ви можете відмовитися оплачувати дані послуги, але й вимагати від даного закладу грошової компенсації, однак тільки через суд.

 

 

Якщо у Вас виникли додаткові питання,
для отримання консультації телефонуйте: + 38 096 016 111 2 
та/або пишіть: yurisvest@gmail.com